ODWIEDZIŁO NAS JUŻ

 

 

 

UŻYTKOWNIKÓW

100
profoto.lubin.pl
Opcje płatności

Regulamin

Polityka prywatności

FineArt

Premium

Standard

Profesjonaliści i pasjonaci fotografii docenią wachlarz produktów jaki mamy do zaoferowania. W tej grupie znajdują się media które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających fotografów. U nas prace drukujemy na papierach FineArt, takich marek jak; PermaJet, Ilford, Hahnemuhle czy Solution. Druk w technologii EPSON z zastosowaniem atramentu UltraChrome Pro 10. Główne cechy to rozdzielczość 5.760 x 1.440 DPI, minimalna wielkość kropli 1,5 pl i 180 dysz na kolor. Rodzaje papierów to; Gloss, Lastre, Pearl, Metallic, Baryt itp.

Fine-Art

Druk Premium kierowany jest do entuzjastów fotografii jak i profesjonalistów, którzy oczekuję szerszego wyboru podłoży na których są drukowane fotografie jak i oczekują większego formatu. W ofercie do wyboru są papiery takie jak; SILK (jedwabisty), Velvet, Metallic, Aquarella. Formaty do wyboru to od 10x15cm do 20x30cm.

Premium

To odbitki w doskonałej jakości w formatach od 9x13cm do 15x21cm. Drukujemy w technologii EPSON SureLab na papierach Gloss lub Lustre (półmat). Doskonałe do archiwizacji w rodzinnych albumach, czy oprawiania w nie duże ramki foto.

Standard

WYDRUKI FOTOGRAFICZNE OFERUJEMY W TRZECH GRUPACH

Profesjonalny wydruk jako zdjęcie wykonane na papierze niezmiennie pozostaje najtrwalszym i najbardziej namacalnym etapem procesu tworzenia fotografii.

Profesjonalne wydruki cechuje precyzja, powtarzalność tonalna, różnorodność powierzchni i szeroki gamut barwny.

FOTOGRAFIĘ

WYDRUKUJ

fotograf Lubin
fotograf Lubin

Zaloguj się

grafika

druk

oprawa

F O T     G R A F I A

fotograf Lubin