ODWIEDZIŁO NAS JUŻ

 

 

 

UŻYTKOWNIKÓW

100
profoto.lubin.pl
Opcje płatności

Regulamin

Polityka prywatności

Do profesjonalnego wydruku prócz oprawy w ozdobny karton Passe - Partout nie może zabraknąć końcowego wykończenia jakim jest dobrej jakiści rama aluminiowa. Jest to produkt który pod upływem czasu nie traci na swojej oryginalności, a oprawione w nie fotografie czy grafiki, cieszą wzrok odbiorcy przez długie lata.

Oprawa w ramy

Oprawa fotografii / grafik w ramy aluminiowe. Ramy dostępne są w standardowych wymiarach lub produkowane na idywidualne zamówienie.

Płyta piankowa składa się z pianki polistyrenowej pokrytej po obu stronach warstwą papierową. Stanowi ona atrakcyjną oprawę dla fotografii czy grafiki poprzez usztywnienie i nie wymaga oprawy ramowej. Dostępna o grubości 5 i 10 mm o wymiarach od 20 x 30 cm do 60 x 90 cm.

Płyty piankowe FoamBoard

Płyty piankowe - FoamBoard do usztywniania fotografii / grafiki o grubości 5 i 10 mm.

Laminat - Super Glossy - Glitter to doskonały materiał do zabezpieczania fotografii / grafik przed kurzem, brudem oraz odciskami palców. Dodatkowo nadaje laminowanej powierzchni wzmocnienie połysku z efektem drobnych kryształków. Dostępne formaty to 20 x 30 cm do 60 x 90 cm. Istnieje możliwość laminacji do dowolnego formatu na Państwa życzenie.

Laminat - Super Glossy - Glitter

Laminowanie - zabezpiecza fotografię / grafikę przed uszkodzeniem oraz nadaje połysku z efektem drobnych kryształków.

Kartony Passe - Partout dostępne mamy w bogatej ofercie kolorystycznej oraz do wyboru rdzeń cięcia w kolorze białym, czarnym oraz kolorowym. Dostępne formaty to od 20 x 30 cm do 70 x 100 cm. Istnieje możliwość docięcia do dowolnego formatu na Państwa życzenie.

Passe - Partout

Dekoracyjne kartony Passe - Partout

do oprawy fotografii / grafiki nadający ekskluzywnego wyglądu oprawianym pracom.

W naszej ofercie znajduje się druk odbitek fotograficznych pamiątkowych takich które przeważnie umieszczamy w albumach fotograficznych, czy oprawiamy je w małe ramki foto. Drukujemy w technologii EPSON SureLab na papierach  Gloss lub Lustre (półmat) w formatach od 9x13 do 15x21.

 

Kolejna oferta to druk fotografii na powierzchniach profesjonalnych typu Fine Art, papierach metalicznych, strukturalnych czy archiwalnych.

Drukujemy ploterem marki EPSON z zastosowaniem atramentu UltraChrome Pro 10. Prace wykonujemy do wielkości 100 x 150 cm z możliwością wydruku panoram.

Wydruki fotograficzne

Profesjonalny wydruk jako zdjęcie wykonane na papierze niezmiennie pozostaje najtrwalszym i najbardziej namacalnym etapem procesu tworzenia fotografii.

Profesjonalne wydruki cechuje precyzja, powtarzalność tonalna, różnorodność powierzchni i szeroki gamut barwny.

fotograf lubin

Oprawa w ramy

Laminowanie - podklejanie

Oprawa w passe - partout

Druk fotografii

 

 

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Jak w prosty i legalny sposób zdobyć 10 darmowych fotografii za 0 zł.
Chcesz w oryginalny sposób udekorować swoje mieszkanie i nie być zdany głównie na kicz oferowany w sieciówce?

fotograf Lubin
fotograf Lubin

Zaloguj się

grafika

druk

oprawa

F O T     G R A F I A

fotograf Lubin